• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Putin suočen sa novim nestankom struje

Oko 30 oblasti oko Moskve ostalo je bez struje uslijed velikog snijega i snažnih vjetrova.

Novi problemi sa strujom u Moskvi nastali su samo dva dana nakon što je normalizovano snabdjevanje električnom energijom poslije šest dana "mraka" koje je donijela snježna oluja, prenosi RIA Novosti.

"Stanovnici 34 oblasti od jutros od 08,00 sati nemaju struju. Riječ je o oko 3.290 ljudi", saopštila je moskovska Elektroprivreda.

Najgore su pogođene oblasti Ramenski, Podolsk, Pavlovo-Posad i Orehovo-Žujevo, navodi se u saopštenju i dodaje da će najvjerovatnije večeras biti normalizovano snabdjevanje, ukoliko se ne pogoršaju vremenski uslovi.

Premijer Rusije Vladimir Putin je slao ministre da zbog neispunjenih obećanja o popravci šteta izazvanih nevremenom provedu novogodišnju noć sa stanovnicima oblasti Moskve koji i dalje nemaju struje.

Moskva i okolina od 26. decembra zbog ledene oluje često su ostajali bez struje.

(Srna)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE