• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Berluskonijeve afere stigle do parlamenta

Navodne orgije u Berluskonijevoj bašti pa skandal sa prostitutkom koja je snimila jedan njihov razgovor, biće predmet rasprave u parlamentu.

Britanski "Tajms" piše da su nove optužbe o seksualnim aferama na račun italijanskog premijera Silvija Berluskonija dovele do poziva opozicije da se po prvi put u parlamentu održi debata o šteti koju to nanosi ugledu zemlje.

Autor komentara smatra da Berluskoni nema pravo kada kaže da su sve to njegove privatne stvari i odbija da odgovori na pitanja koja mu se postavljaju.

Silvio Berluskoni je dominantna ličnost na italijanskoj političkoj sceni i zato je važno kakav je njegov karakter, smatra opozicija.

Na isti način, zaključuje "Tajms", podaci o privatnom životu mnogo toga su otkrili i o politici koju su vodili drugi svjetski lideri, od Mao Ce Tunga do Džona Kenedija i Bila Klintona.


(Srna/MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE